شرکت دایا زیست کارا
​​​​​​​تولید کننده کیت های
​​​​​​​تشخیص سریع

نانوذرات طلا کونژوگه شده با آنتی بادی​​​​​​​

نانوذرات طلا ارائه شده توسط شرکت دایازیست کارا دارای کارایی و حساسیت بالایی در کاربردهایی در زمینه های شیمی، آنالیز بیولوژیکی، زیست پزشکی، اپتیک و نانوتکنولوژی است. دایازیست کارا با در اختیار داشتن پلت فرمی پیشرفته و جامع خدمات کونژوگاسیون آنتی بادی با نانوذرات طلا را به مشتریان در سراسر کشور ارائه می دهد. فروش نانو ذرات طلا یکی از محصولاتی است که این شرکت در کنار تولید کیت‌های تسخیص سریع ارائه می دهد.
از آنجایی که نانوذرات کروی طلا دارای عملکرد جذب قوی برای پروتئین ها هستند، می توانند به صورت غیر کووالانسی به ایمونوگلوبولین ها، آلبومین سرم گاوی، آنتی بادی های مختلف و غیره متصل شوند و در نتیجه به ابزارهای بسیار مفیدی در تحقیقات و آزمایش های اساسی تبدیل شده اند. نانوذرات طلای کونژوگه شده با آنتی‌بادی اساساً با استفاده از آنتی‌بادی‌هایی در نقطه ایزوالکتریک خود تهیه می‌شوند که می‌توانند به راحتی بر روی سطح نانوذرات تحت اثر نیروی الکترواستاتیک جذب شوند. همچنین استراتژی‌های ایجاد پیوند کووالانسی میان نانوذرات طلا با آنتی‌بادی مستقیماً امکان پذیر می باشد.
کاربرد
کونژوگه نانوذرات طلا با آنتی بادی می توانند به عنوان ردیاب میکروسکوپی استفاده شوند. با استفاده از چگالی الکترونی بالای نانوذرات طلا، این ذرات را می توان به وضوح در زیر میکروسکوپ الکترونی تشخیص داد و به عنوان ردیاب در میکروسکوپ الکترونی عبوری (TEM)، میکروسکوپ الکترونی روبشی (SEM) و میکروسکوپ فلورسانس به کار برد. این ترکیبات به طور گسترده در میکروسکوپ الکترونی ایمونوهیستوشیمی و هیستوشیمی استفاده شده‌اند. 
• آنتی بادی با برچسب نانوذرات طلا می تواند در آزمایشات مختلفی مانند: فلوسیتومتری، فناوری رنگ آمیزی ایمونوگلد نقطه ای، فناوری وسترن بلات، حسگرهای زیستی، بیوچیپ ها و غیره استفاده شود.
خدمات ما

* لطفاً توجه داشته باشید که خدمات ما فقط برای پشتیبانی از اهداف تحقیقاتی (نه برای استفاده بالینی) قابل استفاده است.
در اینجا نانوذرات طلا با برچسب آنتی بادی (شامل اما نه محدود به موارد زیر) هستند:
•    کونژوگه نانو ذرات طلا با آنتی بادی IgG انسانی
•    کونژوگه عملکرد نانوذرات طلا با آنتی بادی موش IgG موشی
•    کونژوگه نانوذرات طلا با آنتی بادی IgG خرگوش و بز
مزایای ما
•    کیفیت محصول پایدار و قابل اعتماد
•    مقرون به صرفه بودن و راندمان بالا.
•    خدمات پس از فروش تضمین شده 
•    بسته بندی محصول انعطاف پذیرتر محصول


جهت سفارش و خرید کونژوگه نانوذرات طلا با آنتی بادی شرکت دایامب با شماره تلفن ۲۸۴۲۹۸۰۵ تماس حاصل فرمایید.​​​​​​​

سایر محصولات شرکت دایامب