شرکت دایا زیست کارا
​​​​​​​تولید کننده کیت های
​​​​​​​تشخیص سریع

خرید نانو کلوئید طلا​​​​​​​ (نانو ذرات طلا ) Colloidal Gold​​​​​​​

خرید نانو کلوئید طلا 42 نانومتر Au (نانو ذرات طلا )

شرکت دایامب (دایازیست کارا) تاکنون نانو کلوئید طلا (نانوذرات طلا) کاملا پراکنده و غیرآگلومره شده را در اختیار مشتریان بسیاری قرار داده است. صدها نوع مختلف از نانو کلوئید طلا و نانو ذرات طلا در اندازه، اشکال و غلظت های مختلف به عنوان محصولات ما موجود و قابل ارائه می باشد. فروش نانو ذرات طلا یکی از محصولاتی است که این شرکت در کنار تولید کیت‌های تسخیص سریع ارائه می دهد. 
نانو کلوئید طلا به محلول نانوذرات طلا در یک محیط مایع که معمولا آب است، اشاره دارد. این ماده با کاهش یون های طلا به نانوذرات طلای فلزی تولید می شود که به دلیل اندازه کوچک و دافعه الکترواستاتیکی در مایع پراکنده می مانند. قطر این نانوذرات طلا معمولاً بین 1 تا 100 نانومتر است.
نانو کلوئید طلا دارای خواص نوری منحصر به فردی است که آن را برای کاربردهای مختلف جذاب می کند. بسته به اندازه و شکل نانوذرات، طیف رنگی از قرمز تا بنفش را نشان می دهد. این پدیده که به «رزونانس پلاسمون سطحی» معروف است، در اثر نوسان جمعی الکترون‌ها روی سطح نانوذرات طلا هنگام برهمکنش با نور ایجاد می‌شود.
نانو کلوئید طلا به دلیل داشتن خواص نوری، به طور گسترده در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است و تاکنون در پزشکی، در تشخیص، تصویربرداری، و دارورسانی هدفمند استفاده شده است. نانو کلوئید طلا را می‌توان با آنتی‌بادی‌ها یا سایر مولکول‌های هدف‌دار برای اتصال اختصاصی به سلول‌ها یا بافت‌های خاص فعال کرد و امکان تشخیص یا درمان دقیق را فراهم می‌کند. علاوه بر این، نانو طلای کلوئیدی در تحقیقات، صنایع الکترونیک، به عنوان کاتالیزور و در برخی از محصولات مصرفی استفاده می شود.
چرا نانوذرات ما؟
گستره ی کاربردی وسیع 
نانو کلوئید طلا دایامب
نانو کلوئید طلا تولید شده در شرکت دایامب برای توسعه دستگاه های تشخیص سریع فوق حساس بهینه سازی شده است و برای ساختن کونژوگه نانوذرات طلا با ترکیبات زیستی ایده آل هستند.
نانوذرات طلا شرکت دایامب برای کاربردهای بیوتکنولوژی و سایر کاربردهایی که به خلوص فوق العاده بالا نیاز دارند فرموله شده اند. نانو کلوئید طلا تولید شده در شرکت دایازیست کارا برای کاربردهای تشخیصی و برای استفاده در توسعه نانوپزشکی به صورت آزمایشگاهی و بالینی قابل به کارگیری می باشند.

نانو کلوئید طلا بهینه شده برای کاربرد در سیستم لترال فلو
نانو کلوئید طلا برای افزایش حساسیت تست‌های سریع جریان جانبی (لترال فلو) استفاده می‌شوند. نانوکره های طلا 40 نانومتری و 80 نانومتری برای شیمی اتصال جذب سطحی بهینه شده اند و هزینه تست پایینی برای هر نوار دارند. 
نانو کلوئید طلا با تغلیظ بالا
نانو کلوئید طلا شرکت ما قابلیت تغلیظ بالایی داشته و تا  OD برابر با 50 در دسترس هستند و می توانند به راحتی در حلال مورد نظر رقیق شوند.
 نانو کلوئید طلا با توزیع در اندازه باریک و بدون تجمع
 نانو کلوئید طلا تولید شده دارای توزیع اندازه باریکی هستند و بدون تجمع هستند، بنابراین خواص نانومواد منحصر به فرد خود را حفظ می کنند.

نانو کلوئید طلا با خصوصیت یابی کامل 
ما بررسی ساختاری گسترده ای را بر روی هر دسته از موادی که می سازیم انجام می دهیم و گواهی آنالیز محصول مورد نظر را به شما ارائه می دهیم که حاوی تمام مشخصات توصیه شده برای انتشار در مجلات علمی است.

مزایای محصولات ما
•    کیفیت محصول پایدار و قابل اعتماد
•    مقرون به صرفه بودن و راندمان بالا
•    خدمات پس از فروش تضمین شده 
•    بسته بندی محصول انعطاف پذیرتر محصول
​​​​​​​


جهت سفارش و خرید نانو کلوئید طلا شرکت دایامب با شماره تلفن ۲۸۴۲۹۸۰۵ تماس حاصل فرمایید.​​​​​​​

سایر محصولات شرکت دایامب

سوالات متداول
چرا نانو کلوئید طلا شرکت دایامب؟

نانو کلوئید طلا تولیدی دایامب برای توسعه دستگاه های تشخیص سریع فوق حساس بهینه سازی شده است و برای ساختن کونژوگه نانوذرات با ترکیبات زیستی ایده آل هستند.
آیا نانو کلوئید طلا تولیدی شرکت دایامب برای کاربردهای بیوتکنولوژی و نانوپزشکی قابل استفاده است؟
بله این نانوذرات برای کاربردهایی که به خلوص فوق العاده بالا نیاز دارند فرموله شده اند.
نحوه سفارش و خرید نانو کلوئید طلا شرکت دایامب چگونه است؟
​​​​​​​
​​​​​​​کافیست با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید: ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۰۵

5-57-7440 CAS No
Au
فرمول شیمیایی
مایع
شکل ظاهری
کروی
مورفولوژی ذرات
42 نانومتر اندازه ذرات
196.97 g/molجرم مولکولی (تئوری)
1.2*10-2 mg/ml
غلظت محلول
3.394 m2/g
سطح ویژه(تئوری)
1.25 g/cm3
چگالی حجمی(تئوری)
19.32 g/cm3
چگالی حقیقی(تئوری)
99%
درصد خلوص
1064 درجه سانتی گراد
نقطه ذوب
ایرانکشور سازنده